Latvijas Fizioterapeitu asociācija

LFA valdes priekšsēdētāja: Līva Tiesnesee-pasts: L.tiesnese@gmail.com (mailto:L.tiesnese@gmail.com) mob.: +371 26231932 LFA valdes priekšsēdētāja vietniece: Dace Stirānee-pasts: dace.stirane@gmail.com (mailto:dace.stirane@gmail.com)mob.: +371 29540380   LFA valdes locekļi: Līga Līdumniecee-pasts: fizio.liglid@gmail.com (mailto:fizio.liglid@gmail.com)mob.: +371 26326433Baiba Narvilae-pasts: narvilab@gmail.commob.:...

Read more...

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Biedrības “Latvijas Ergoterapeitu Asociācija” valde: PrezidenteIeva JēkabsoneE-pasts: ieva.jekabsone@gmail.com (mailto:ieva.jekabsone@gmail.com)                       +371 26453595 ViceprezidenteZane LiepiņaE-pasts: zaneliepina@inbox.lv...

Read more...

Latvijas Audiologopēdu asociācija

Biedrība "Latvijas Audiologopēdu asociācija" Reģ.nr. 40008081921 Swedbank Konts: LV79HABA0551033184138  Ūnijas iela 40, Rīga Tālr. 29480317 e-pasts: audiologopedu.asoc@gmail.com (mailto:audiologopedu.asoc@gmail.com)  http://www.audiologopedi.lv (http://www.audiologopedi.lv/)   Latvijas Audiologopēdu asociācijas valdes priekšsēdētāja Inga Rutmane-Lazda   Valde: Andra Vabale,...

Read more...

Klīnisko Sociālo darbinieku asociācija

"Klīnisko sociālo darbinieku Asociācija" Prezidente: Tamāra Zaiceva - Tamara.zaiceva@inbox.lv Reģ. 40008151383Nr. B012265. 18.12.2009Reģistrācijas datums:18.12.2009Juridiskā adrese:Rīga, Ziemeļu iela 5-5, LatvijaTālr. +371 28353341...

Read more...

Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu asociācija

Juridiskā adrese: Anniņmuižas bulvāris 26, Rīga, LV- 1067E-pasta adrese: ldusa@ldusa.lvReģ.Nr. 40008146734 Bankas konts: LV85UNLA0050014736143 Valdes priekšsēdētāja: Lolita Neimane E-pasta adrese: Lolita.Neimane@ldusa.lv (mailto:Lolita.Neimane@ldusa.lv) Kontakttelefons:...

Read more...

Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija

Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija.   Valde: Jeļena Koļesņikova (priekšsēdētāja) Jeļena Ļubenko Olga Žuravļova   Kontakti: tālrunis: 29332698 e-pasts: infoLVPA@gmail.com     2012. gada nogalē veselības psiholoģijas interesentu grupa nodibināja Latvijas Veselības psiholoģijas...

Read more...

Latvijas Mākslas terapijas asociācija

  Biedrība "Latvijas Mākslas Terapijas asociācija" Valdes sastāvs: Elīna Akmane - valdes priekšsēdētāja Katrīna Dimsone - valdes locekle, valdes priekšsēdētājas vietniece Elza Strazdiņa -...

Read more...

Latvijas Deju un kustību terapijas asociācija

Biedrība "Latvijas Deju un kustību terapijas asociācija"    Valdes sastāvs: Solvita Zemīte, valdes priekšsēdētāja Sanita Silniece, valdes priekšsēdētājas vietniece Inga Liepiņa, valdes locekle  Linda Kante, valdes...

Read more...

Latvijas Mūzikas terapijas asociācija

Biedrība "Latvijas Mūzikas terapijas asociācija"  Reģ.Nr. 40008096147  Lielā iela 14, Liepāja, LV- 3401   VALDES SASTĀVS: Valdes priekšsēdētājs – Jānis Rotšteins Valdes...

Read more...

Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācija

Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācija   Reģ.nr. 40008014973 Jurid.adrese: Ķeguma nov., Ķegums, Uzvaras iela 14B (https://www.firmas.lv/results?srch=adrese:%C4%B6eguma+nov.%2C+%C4%B6egums%2C+Uzvaras+iela+14B srch_exact=1), LV-5020  ...

Read more...
slide

Latvijas Logopēdu asociācija

Latvijas Logopēdu asociācija   LLA Valdes priekšsēdētāja: Baiba TRINĪTE, Dr.med. e-pasts: baibatrapollo.lv mob.t. 29172600   LLA Valdes priekšsēdētājas vietniece: Gunta OZOLIŅA, MSc e-pasts: guntaozapollo.lv   LLA izpilddirektore: Ija BAUSKA e-pasts: ija.bauskagmail.com   Reģistrācijas Nr.: 40008013253 Juridiskā adrese: Zentenes...

Read more...

Protezēšanas, ortozēšanas un tehniskās ortopēdijas asociācija

Protezēšanas, ortozēšanas un tehniskās ortopēdijas asociācija Reģ.nr. 40008063748 Juridiskā adrese: Pērnavas iela 62, Rīga, LV-1009   Mērķi: Apvienot multidisciplinārās rehabilitācijas komandas speciālistus: tehniskos ortopēdus, ortopēdijas tehniķus, inženierus,...

Read more...

Latvijas Drāmas terapijas asociācija

Veicināt drāmas terapeita profesijas un drāmas terapijas attīstību Latvijā un apvienot profesionāļus, kuri strādā veselības, sociālās aprūpes un izglītības nozarē,...

Read more...

Atskats uz LRPOA Biedru sapulci

Š.g. 30.novembrī noritēja LRPOA Biedru sapulce.

Sapulces dalībnieki: Aivars Vētra, Līva Tiesnese, Ilze Lejniece, Tamāra Zaiceva, Kristīne Mārtinsone, Inga Rutmane-Lazda, Andra Vabale, Ieva Jēkabsone, Dana Lazdiņa, Jānis Vētra, Zane Liepiņa, Guntis Raipalis

Darba kārtība un lēmumi:
1LRPOA Valdes locekļu pārvēlēšana
LRPOA Valdē vienbalsīgi tika apstiprināta Līva Tiesnese un Zane Liepiņa. Sakām lielu paldies par ieguldīto darbu Marikai Briedei un Konstantīnam Bormašovam!
Līdz ar to LRPOA Valdi šobrīd veido:

Aivars Vētra, prezidents (foto: arsts.lvGuntis Raipalis (foto: ddaorthopaedics.lv)Kristīne Mārtinsone (foto: rsu.lv) Zane Liepiņa (foto: researchgate.com) Līva Tiesnese (foto: salvumtd.lv)

 

Valdes locekļu kontaktinfomācija šeit - http://rehabilitacijasbiedriba.lv/valde


2. Latvijas Rehabilitācijas ārstu biedrības un LRPOA sadarbība
Tika izskatīts Latvijas Rehabilitācijas ārstu biedrības (LRĀB) valdes iesniegums LRPOA valdei ar lūgumu uzņemt LRĀB par LRPOA juridisko biedru. LRPOA Biedru sapulce vienbalsīgi lēma par LRĀB uzņemšanu LRPOA.
Līdz ar to LRPOA kļuvusi par vienu biedru bagātāka. Aicinām arī turpmāk stiprināt rehabilitācijas profesionaļu multiprofesionālo sadarbību nozares kopīgo izaicinājumu pārvarēšanā un jaunu iniciatīvu virzībā.


3. LRPOA dalība Rehabilitation International
LRPOA ģenerālsekretārs sniedza ieskatu Rehabilitation International darbības sfērās un iespējamās sadarbības formās, kas būtu iespējamas LRPOA iesaistoties šajā organizācijā, kas aptver vairāk nekā 100 valstis un apvieno profesionāļu organizācijas, pacientu organizācijas un dažādas nevalstiskās organizācijas ar vienotu mērķi - paaugstināt dzīves kvalitāti personām ar funkcionēšanas traucējumiem. RI ir globāla platfoma, kur iegūt pieredzi un kontaktus starptautiskai sadarbībai.
LRPOA Biedru sapulce atbalstīja LRPOA dalības pieteikšanu Rehabilitation International. Par tālāko procesa gaitu jūs informēsim!


4. Par Veselības inspekciju
LRPOA Biedru sapulce vienojās, ka nepieciešama LRPOA sadarbība ar Veselības Inspekciju jautājumos par ekspertu piesaisti, informācijas apmaiņu, t.sk. par likumdošanas aktu iniciatīvām, lai stiprinātu rehabilitācijas nozarē noritošo procesu caurskatāmību un profesionālu situāciju ekspertīzi.

Nākamā LRPOA Biedru sapulce paredzēta 2018. gada martā. Pirms Biedru sapulces noritēs konference, kur pievērsīsimies jautājumiem, kas skar medicīnisko dokumentāciju, telerehabilitācijas iespējas un aktualitātes tehniskās ortopēdijas nozarē. Par konkrētu vietu, laiku, kā arī programmu jūs informēsim. Aicinām sekot līdzi informācijai!

Nākamā LRPOA Valdes sēde ieplānota š.g. 14. decembrī plkst. 17:00 Anniņmuižas bulvārī 26a. Plašāks izklāsts par darba kārtību tiks izsūtīts. Visus interesentus aicinām piedalīties, pirms tam par to rakstot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.