Latvijas Fizioterapeitu asociācija

LFA valdes priekšsēdētāja: Līva Tiesnesee-pasts: L.tiesnese@gmail.com (mailto:L.tiesnese@gmail.com) mob.: +371 26231932 LFA valdes priekšsēdētāja vietniece: Dace Stirānee-pasts: dace.stirane@gmail.com (mailto:dace.stirane@gmail.com)mob.: +371 29540380   LFA valdes locekļi: Līga Līdumniecee-pasts: fizio.liglid@gmail.com (mailto:fizio.liglid@gmail.com)mob.: +371 26326433Baiba Narvilae-pasts: narvilab@gmail.commob.:...

Read more...

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Biedrības “Latvijas Ergoterapeitu Asociācija” valde: PrezidenteIeva JēkabsoneE-pasts: ieva.jekabsone@gmail.com (mailto:ieva.jekabsone@gmail.com)                       +371 26453595 ViceprezidenteZane LiepiņaE-pasts: zaneliepina@inbox.lv...

Read more...

Latvijas Audiologopēdu asociācija

Biedrība "Latvijas Audiologopēdu asociācija" Reģ.nr. 40008081921 Swedbank Konts: LV79HABA0551033184138  Ūnijas iela 40, Rīga Tālr. 29480317 e-pasts: audiologopedu.asoc@gmail.com (mailto:audiologopedu.asoc@gmail.com)  http://www.audiologopedi.lv (http://www.audiologopedi.lv/)   Latvijas Audiologopēdu asociācijas valdes priekšsēdētāja Inga Rutmane-Lazda   Valde: Andra Vabale,...

Read more...

Klīnisko Sociālo darbinieku asociācija

"Klīnisko sociālo darbinieku Asociācija" Prezidente: Tamāra Zaiceva - Tamara.zaiceva@inbox.lv Reģ. 40008151383Nr. B012265. 18.12.2009Reģistrācijas datums:18.12.2009Juridiskā adrese:Rīga, Ziemeļu iela 5-5, LatvijaTālr. +371 28353341...

Read more...

Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu asociācija

Juridiskā adrese: Anniņmuižas bulvāris 26, Rīga, LV- 1067E-pasta adrese: ldusa@ldusa.lvReģ.Nr. 40008146734 Bankas konts: LV85UNLA0050014736143 Valdes priekšsēdētāja: Lolita Neimane E-pasta adrese: Lolita.Neimane@ldusa.lv (mailto:Lolita.Neimane@ldusa.lv) Kontakttelefons:...

Read more...

Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija

Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija.   Valde: Jeļena Koļesņikova (priekšsēdētāja) Jeļena Ļubenko Olga Žuravļova   Kontakti: tālrunis: 29332698 e-pasts: infoLVPA@gmail.com     2012. gada nogalē veselības psiholoģijas interesentu grupa nodibināja Latvijas Veselības psiholoģijas...

Read more...

Latvijas Mākslas terapijas asociācija

  Biedrība "Latvijas Mākslas Terapijas asociācija" Valdes sastāvs: Elīna Akmane - valdes priekšsēdētāja Katrīna Dimsone - valdes locekle, valdes priekšsēdētājas vietniece Elza Strazdiņa -...

Read more...

Latvijas Deju un kustību terapijas asociācija

Biedrība "Latvijas Deju un kustību terapijas asociācija"    Valdes sastāvs: Solvita Zemīte, valdes priekšsēdētāja Sanita Silniece, valdes priekšsēdētājas vietniece Inga Liepiņa, valdes locekle  Linda Kante, valdes...

Read more...

Latvijas Mūzikas terapijas asociācija

Biedrība "Latvijas Mūzikas terapijas asociācija"  Reģ.Nr. 40008096147  Lielā iela 14, Liepāja, LV- 3401   VALDES SASTĀVS: Valdes priekšsēdētājs – Jānis Rotšteins Valdes...

Read more...

Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācija

Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācija   Reģ.nr. 40008014973 Jurid.adrese: Ķeguma nov., Ķegums, Uzvaras iela 14B (https://www.firmas.lv/results?srch=adrese:%C4%B6eguma+nov.%2C+%C4%B6egums%2C+Uzvaras+iela+14B srch_exact=1), LV-5020  ...

Read more...
slide

Latvijas Logopēdu asociācija

Latvijas Logopēdu asociācija   LLA Valdes priekšsēdētāja: Baiba TRINĪTE, Dr.med. e-pasts: baibatrapollo.lv mob.t. 29172600   LLA Valdes priekšsēdētājas vietniece: Gunta OZOLIŅA, MSc e-pasts: guntaozapollo.lv   LLA izpilddirektore: Ija BAUSKA e-pasts: ija.bauskagmail.com   Reģistrācijas Nr.: 40008013253 Juridiskā adrese: Zentenes...

Read more...

Protezēšanas, ortozēšanas un tehniskās ortopēdijas asociācija

Protezēšanas, ortozēšanas un tehniskās ortopēdijas asociācija Reģ.nr. 40008063748 Juridiskā adrese: Pērnavas iela 62, Rīga, LV-1009   Mērķi: Apvienot multidisciplinārās rehabilitācijas komandas speciālistus: tehniskos ortopēdus, ortopēdijas tehniķus, inženierus,...

Read more...

Latvijas Drāmas terapijas asociācija

Veicināt drāmas terapeita profesijas un drāmas terapijas attīstību Latvijā un apvienot profesionāļus, kuri strādā veselības, sociālās aprūpes un izglītības nozarē,...

Read more...

Rudens konference „Rehabilitācija un uzturs”

 

Latvijas rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienība kopā ar
Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu asociāciju
Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultāte kopā ar  Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāti


Rīga, izstāžu centrs Ķīpsala, 28.09.2018. no 9.oo
izstādes Medbaltica 2018 ietvaros  


Konferences dalībniekiem izstādes apmeklējums bez maksas!

 

Reģistrācijas anketahttps://goo.gl/forms/pi5MUqYBVmE1tCWH3

 

Dalības maksa

-       Ārstiem, funkcionāliem speciālistiem, medicīnas māsām u.c. interesentiem – 10,oo EUR (tikai visa diena!)

-       LRPOA biedru biedriem un  biedriem veicinātājiem – bez maksas t.sk. arī izstādes Medbaltica apmeklējums

 

Programma:

I Aktualitātes rehabilitācijas organizācijā un finansēšanā  9.3o- 11.oo

i.Profesionālo resursu nodrošinājums rehabilitācijā teritoriālā aspektā
   Signe Tomsone- 20’

ii. Rehabilitācija- neatņemama veselības aprūpes sastāvdaļa??

   Diskusijas vadītāji – Aivars Vētra/ Gunta Kristapsone/  Sandra Mihailova/           

   Daiga Behmane/ Zane Liepiņa/ Līga Līdumniece – 70’


Kafijas pauze/pusdienu pārtraukums, konferences atbalstītāju uzrunas un produktu demonstrējumi
11.oo-12.oo

 

II Aktualitātes uztura speciālistu darba organizācijā Baltijā 12.oo- 13.1o

i. Nutrition education and nutrition policy in Lithuania
  Janina Petkeviciene
(Lietuva)  -30’+5'diskusijai

iii. Gastroenterologijas specialitātes attīstības aktualitātes, sadarbība ar uztura speciālistiem Latvijā

    Juris Pokratnieks (Latvija)- 30’+5'diskusijai

 

Kafijas pauze, konferences atbalstītāju uzrunas un produktu demonstrējumi 13.1o -13.5o


III Klīniskās aktualitātes uztura speciālistu darbā 
13.5o- 15.2o

i. Diētiskā pārtika disfāgijas un malnutrīcijas problēmu risināšanā

   A.Brēmanis 15’

ii. Malnutrīcija un enterāls uzturs

    D. Frīdrihsone 15’

iii.Cognitive deficits associated with obesity and diabetes: is poor glucoregulation responsible?

 E. L. Gibson (AK) 30’

iiii. Liekā svara problēmas bērniem

     Olga Ļubina  15’

iiiii.Fiziskas aktivitātes un uzturs

      S. Rinkule 15’

 

Pauze 15.2o-15.3o.

 

II Svinīgā sēde sakarā ar uztura speciālistu izglītības uzsākšanu  15.3o - 17.3o

i. Uztura speciālistu izglītības sākumi un uztura zinātnes vieta zinātnē un pētniecībā 

  Lolita Neimane, Jānis Vētra 15’

ii. Uztura speciālisti Latvijas veselības aprūpes sistēmā
    VM pārstāvis `10’

iii. Uztura speciālistu izglītība šodien un rīt 
    Guntis Bahs 10’

iiii. Uztura speciālisti globālā PVO aspektā
    Aiga Rurāne 10’

iiiii. Sadarbības partneru uzrunas un apsveikumi  un Neformāls sēdes noslēgums

      LU, LLU, Bior, SPKC, ārstniecības iestādes, pārtikas ražotāji, pacientu organizācijas u.c.


TIP – atbilstoši MK noteikumiem kā pilnas dienas pasākumam

Organizācijas komisija - Aivars Vētra, Evija Bērziņa, Lolita Vija Neimane, Svetlana Aļeksejeva, Sarmīte Jegorova

Programmas komisija - Signe Tomsone, Anita Vētra, Lolita Vija Neimane, Aivars Vētra, Voldemārs Arnis