Latvijas Fizioterapeitu asociācija

LFA valdes priekšsēdētāja: Līva Tiesnesee-pasts: L.tiesnese@gmail.com (mailto:L.tiesnese@gmail.com) mob.: +371 26231932 LFA valdes priekšsēdētāja vietniece: Dace Stirānee-pasts: dace.stirane@gmail.com (mailto:dace.stirane@gmail.com)mob.: +371 29540380   LFA valdes locekļi: Līga Līdumniecee-pasts: fizio.liglid@gmail.com (mailto:fizio.liglid@gmail.com)mob.: +371 26326433Baiba Narvilae-pasts: narvilab@gmail.commob.:...

Read more...

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Biedrības “Latvijas Ergoterapeitu Asociācija” valde: PrezidenteIeva JēkabsoneE-pasts: ieva.jekabsone@gmail.com (mailto:ieva.jekabsone@gmail.com)                       +371 26453595 ViceprezidenteZane LiepiņaE-pasts: zaneliepina@inbox.lv...

Read more...

Latvijas Audiologopēdu asociācija

Biedrība "Latvijas Audiologopēdu asociācija" Reģ.nr. 40008081921 Swedbank Konts: LV79HABA0551033184138  Ūnijas iela 40, Rīga Tālr. 29480317 e-pasts: audiologopedu.asoc@gmail.com (mailto:audiologopedu.asoc@gmail.com)  http://www.audiologopedi.lv (http://www.audiologopedi.lv/)   Latvijas Audiologopēdu asociācijas valdes priekšsēdētāja Inga Rutmane-Lazda   Valde: Andra Vabale,...

Read more...

Klīnisko Sociālo darbinieku asociācija

"Klīnisko sociālo darbinieku Asociācija" Prezidente: Tamāra Zaiceva - Tamara.zaiceva@inbox.lv Reģ. 40008151383Nr. B012265. 18.12.2009Reģistrācijas datums:18.12.2009Juridiskā adrese:Rīga, Ziemeļu iela 5-5, LatvijaTālr. +371 28353341...

Read more...

Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu asociācija

Juridiskā adrese: Anniņmuižas bulvāris 26, Rīga, LV- 1067E-pasta adrese: ldusa@ldusa.lvReģ.Nr. 40008146734 Bankas konts: LV85UNLA0050014736143 Valdes priekšsēdētāja: Lolita Neimane E-pasta adrese: Lolita.Neimane@ldusa.lv (mailto:Lolita.Neimane@ldusa.lv) Kontakttelefons:...

Read more...

Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija

Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija.   Valde: Jeļena Koļesņikova (priekšsēdētāja) Jeļena Ļubenko Olga Žuravļova   Kontakti: tālrunis: 29332698 e-pasts: infoLVPA@gmail.com     2012. gada nogalē veselības psiholoģijas interesentu grupa nodibināja Latvijas Veselības psiholoģijas...

Read more...

Latvijas Mākslas terapijas asociācija

  Biedrība "Latvijas Mākslas Terapijas asociācija" Valdes sastāvs: Elīna Akmane - valdes priekšsēdētāja Katrīna Dimsone - valdes locekle, valdes priekšsēdētājas vietniece Elza Strazdiņa -...

Read more...

Latvijas Deju un kustību terapijas asociācija

Biedrība "Latvijas Deju un kustību terapijas asociācija"    Valdes sastāvs: Solvita Zemīte, valdes priekšsēdētāja Sanita Silniece, valdes priekšsēdētājas vietniece Inga Liepiņa, valdes locekle  Linda Kante, valdes...

Read more...

Latvijas Mūzikas terapijas asociācija

Biedrība "Latvijas Mūzikas terapijas asociācija"  Reģ.Nr. 40008096147  Lielā iela 14, Liepāja, LV- 3401   VALDES SASTĀVS: Valdes priekšsēdētājs – Jānis Rotšteins Valdes...

Read more...

Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācija

Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācija   Reģ.nr. 40008014973 Jurid.adrese: Ķeguma nov., Ķegums, Uzvaras iela 14B (https://www.firmas.lv/results?srch=adrese:%C4%B6eguma+nov.%2C+%C4%B6egums%2C+Uzvaras+iela+14B srch_exact=1), LV-5020  ...

Read more...
slide

Latvijas Logopēdu asociācija

Latvijas Logopēdu asociācija   LLA Valdes priekšsēdētāja: Baiba TRINĪTE, Dr.med. e-pasts: baibatrapollo.lv mob.t. 29172600   LLA Valdes priekšsēdētājas vietniece: Gunta OZOLIŅA, MSc e-pasts: guntaozapollo.lv   LLA izpilddirektore: Ija BAUSKA e-pasts: ija.bauskagmail.com   Reģistrācijas Nr.: 40008013253 Juridiskā adrese: Zentenes...

Read more...

Protezēšanas, ortozēšanas un tehniskās ortopēdijas asociācija

Protezēšanas, ortozēšanas un tehniskās ortopēdijas asociācija Reģ.nr. 40008063748 Juridiskā adrese: Pērnavas iela 62, Rīga, LV-1009   Mērķi: Apvienot multidisciplinārās rehabilitācijas komandas speciālistus: tehniskos ortopēdus, ortopēdijas tehniķus, inženierus,...

Read more...

Latvijas Drāmas terapijas asociācija

Veicināt drāmas terapeita profesijas un drāmas terapijas attīstību Latvijā un apvienot profesionāļus, kuri strādā veselības, sociālās aprūpes un izglītības nozarē,...

Read more...

Apmācības kursi "Mērķu izvirzīšana rehabilitācijā /Goal-setting in rehabilitation" - 7.decembrī!


Cienījamie kolēģi!

 

Latvijas rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienība sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti un Rīgas domes Labklājības departamentu pēc Latvijas rehabilitācijas ārstu biedrības ierosinājuma rīko apmācības kursu dažādiem rehabilitācijas speciālistiem
Mērķu izvirzīšana rehabilitācijā / Goal-setting in rehabilitation

 

 Kursa vadītāja – Hāpsalas neirorehabilitācijas centra vadītāja, fizioterapeite Kadri Englas

 Kadri Englas ir augsti kvalificēta fizioterapeite, kura ir specializējusies neirorehabilitācijā, maģistratūru par rehabilitācijas mērķu uzstādīšanu ir beigusi Braitonā Apvienotajā Karalistē un turpina PhD studijas Otago universitātē Velingtonā, Jaunzēlandē.

 

Kurss tiek plānots divās daļās – 07.12.2018. teorētiskā daļa un, pēc patstāvīgi veiktiem uzdevumiem teorētisko zināšanu integrēšanā savā ikdienas praksē, 2019.gada martā praktiskā daļa, kurā tiks veikta analīze par kursantu paveikto.

Teorētiskā daļā tiks apskatīti šādi jautājumi – Kas rehabilitācijā ir mērķis? Kas ietekmē mērķu izvirzīšanu un kāda ir mērķu izvirzīšanas ietekme? Ko nozīmē SMART princips? Kā uzrakstīt mērķi? Vai vēlmes ir mērķi?

Dalībniekiem būs iespēja diskutēt un apspriest tēmas par mērķu izvirzīšanu, sniedzot piemērus no reālās dzīves, tādējādi analizējot savu ikdienas darbu ar pacientiem.

Noslēgumā kursanti saņems sertifikātu par kursu pabeigšanu un TIP atbilstoši MK izvirzītajām prasībām un profesionālo organizāciju lēmumiem.

Apmācības valoda – angļu valoda (bez tulkojuma!)

Maksa par kursiem(abām daļām!) ietver dalības maksu, kafijas pauzes un pusdienas, izdales materiālus, sertifikātu par dalību.

LRPOA biedru organizāciju biedriem - 40 EUR

Rehabilitācijas studiju programmu studējošajiem un FRM rezidentiem – 30 EUR

Pārējiem interesentiem - 55 EUR

 

Pieteikšanās elektroniski - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0hOS0-CaVgjEzyEy8x5-vBlLn5dw2FKDTMaYLYMSLanHZaw/viewform?vc=0&c=0&w=1

Dalībnieku skaits ir ierobežots! Sīkāka informācija This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

1.daļas programma:

9:00 Registration

9:45 Rehabilitation - what it is? Goal - what it is? What is goal in rehabilitation

12:00 Goal's characteristics. Basic tips in goal writing

14:00 Goal-setting process - the basics

15:30 Discussions

 

2.daļas programma:

9:00 Registration

9:45 Recap of the previous day: Goal-setting in a nutshell

10:30 Group work: reflections on home-work

11:00 Discussions based on group work

12:45 Are wishes goals, are goals wishes - ethics of goal-setting

14:00 Discussions and closure

Ar cieņu,

LRPOA prezidents

Prof. Aivars Vētra