Latvijas Fizioterapeitu asociācija

LFA valdes priekšsēdētāja: Līva Tiesnesee-pasts: L.tiesnese@gmail.com (mailto:L.tiesnese@gmail.com) mob.: +371 26231932 LFA valdes priekšsēdētāja vietniece: Dace Stirānee-pasts: dace.stirane@gmail.com (mailto:dace.stirane@gmail.com)mob.: +371 29540380   LFA valdes locekļi: Līga Līdumniecee-pasts: fizio.liglid@gmail.com (mailto:fizio.liglid@gmail.com)mob.: +371 26326433Baiba Narvilae-pasts: narvilab@gmail.commob.:...

Read more...

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Biedrības “Latvijas Ergoterapeitu Asociācija” valde: PrezidenteIeva JēkabsoneE-pasts: ieva.jekabsone@gmail.com (mailto:ieva.jekabsone@gmail.com)                       +371 26453595 ViceprezidenteZane LiepiņaE-pasts: zaneliepina@inbox.lv...

Read more...

Latvijas Audiologopēdu asociācija

Biedrība "Latvijas Audiologopēdu asociācija" Reģ.nr. 40008081921 Swedbank Konts: LV79HABA0551033184138  Ūnijas iela 40, Rīga Tālr. 29480317 e-pasts: audiologopedu.asoc@gmail.com (mailto:audiologopedu.asoc@gmail.com)  http://www.audiologopedi.lv (http://www.audiologopedi.lv/)   Latvijas Audiologopēdu asociācijas valdes priekšsēdētāja Inga Rutmane-Lazda   Valde: Andra Vabale,...

Read more...

Klīnisko Sociālo darbinieku asociācija

"Klīnisko sociālo darbinieku Asociācija" Prezidente: Tamāra Zaiceva - Tamara.zaiceva@inbox.lv Reģ. 40008151383Nr. B012265. 18.12.2009Reģistrācijas datums:18.12.2009Juridiskā adrese:Rīga, Ziemeļu iela 5-5, LatvijaTālr. +371 28353341...

Read more...

Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu asociācija

Juridiskā adrese: Anniņmuižas bulvāris 26, Rīga, LV- 1067E-pasta adrese: ldusa@ldusa.lvReģ.Nr. 40008146734 Bankas konts: LV85UNLA0050014736143 Valdes priekšsēdētāja: Lolita Neimane E-pasta adrese: Lolita.Neimane@ldusa.lv (mailto:Lolita.Neimane@ldusa.lv) Kontakttelefons:...

Read more...

Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija

Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija.   Valde: Jeļena Koļesņikova (priekšsēdētāja) Jeļena Ļubenko Olga Žuravļova   Kontakti: tālrunis: 29332698 e-pasts: infoLVPA@gmail.com     2012. gada nogalē veselības psiholoģijas interesentu grupa nodibināja Latvijas Veselības psiholoģijas...

Read more...

Latvijas Mākslas terapijas asociācija

  Biedrība "Latvijas Mākslas Terapijas asociācija" Valdes sastāvs: Elīna Akmane - valdes priekšsēdētāja Katrīna Dimsone - valdes locekle, valdes priekšsēdētājas vietniece Elza Strazdiņa -...

Read more...

Latvijas Deju un kustību terapijas asociācija

Biedrība "Latvijas Deju un kustību terapijas asociācija"    Valdes sastāvs: Solvita Zemīte, valdes priekšsēdētāja Sanita Silniece, valdes priekšsēdētājas vietniece Inga Liepiņa, valdes locekle  Linda Kante, valdes...

Read more...

Latvijas Mūzikas terapijas asociācija

Biedrība "Latvijas Mūzikas terapijas asociācija"  Reģ.Nr. 40008096147  Lielā iela 14, Liepāja, LV- 3401   VALDES SASTĀVS: Valdes priekšsēdētājs – Jānis Rotšteins Valdes...

Read more...

Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācija

Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācija   Reģ.nr. 40008014973 Jurid.adrese: Ķeguma nov., Ķegums, Uzvaras iela 14B (https://www.firmas.lv/results?srch=adrese:%C4%B6eguma+nov.%2C+%C4%B6egums%2C+Uzvaras+iela+14B srch_exact=1), LV-5020  ...

Read more...
slide

Latvijas Logopēdu asociācija

Latvijas Logopēdu asociācija   LLA Valdes priekšsēdētāja: Baiba TRINĪTE, Dr.med. e-pasts: baibatrapollo.lv mob.t. 29172600   LLA Valdes priekšsēdētājas vietniece: Gunta OZOLIŅA, MSc e-pasts: guntaozapollo.lv   LLA izpilddirektore: Ija BAUSKA e-pasts: ija.bauskagmail.com   Reģistrācijas Nr.: 40008013253 Juridiskā adrese: Zentenes...

Read more...

Protezēšanas, ortozēšanas un tehniskās ortopēdijas asociācija

Protezēšanas, ortozēšanas un tehniskās ortopēdijas asociācija Reģ.nr. 40008063748 Juridiskā adrese: Pērnavas iela 62, Rīga, LV-1009   Mērķi: Apvienot multidisciplinārās rehabilitācijas komandas speciālistus: tehniskos ortopēdus, ortopēdijas tehniķus, inženierus,...

Read more...

Latvijas Drāmas terapijas asociācija

Veicināt drāmas terapeita profesijas un drāmas terapijas attīstību Latvijā un apvienot profesionāļus, kuri strādā veselības, sociālās aprūpes un izglītības nozarē,...

Read more...

Latvijas Nacionālais rehabilitācijas kongress

Latvijas Nacionālais rehabilitācijas kongress

Rehabilitācijai Latvijā - jau 25! 

Cienījamie kolēģi!

Rehabilitācijai Latvijā jau divdesmit pieci!

 “Cilvēkiem, kuri nezina savu vēsturi, nav nākotnes” ir teicis izcilais valstsvīrs V.Čerčils ("The people who do not know their past are not future", W.Churchill, 1949). Kaut arī Latvijas rehabilitācijas vēsture aptver tikai ceturtdaļgadsimtu, tās vēsture arī pasaulē tikai tuvojas savai pirmajai simtgadei. Skaitot medicīnas vēsturi no Senās Ēģiptes tempļu ārstiem, rehabilitācija salīdzinoši ir ļoti jauna un tai viss vēl ir priekšā!

Vai mēs par šiem divdesmit pieciem gadiem esam lepni? Jā - mums ir sava Rehabilitācijas fakultāte universitātē un mums Latvijā ir laba rehabilitācijas speciālistu izglītošanas un rehabilitācijas ārstu specializācijas sistēma, mums ir arī labas un pat ļoti labas visdažādākā mēroga un specializācijas rehabilitācijas iestādes, rehabilitācijas speciālisti ir kļuvuši par atzītiem un gaidītiem kolēģiem neiroloģijas, neiroķirurģijas, ortopēdijas, vertebroloģijas, pediatrijas, pulmonoloģijas, kardioloģijas, ķirurģijas u.c. speciālistu vidū.

Tomēr ne vienmēr nepieciešamie rehabilitācijas pakalpojumi ir pieejami pacientiem, kam tie ir nepieciešami – agrīnu rehabilitācijas pakalpojumu sniedzēju trūkums, pieejamības ierobežojumi reģionos, garas rindas uz valsts apmaksātajiem pakalpojumiem, sociālās rehabilitācijas pakalpojumi, kas, faktiski, piedāvā to pašu, ko ārstniecības iestādes, rehabilitāciju neatbalstoša invaliditātes ekspertīzes sistēma u.tml. problēmas. Jo īpaši rūpes prasa multiprofesionālās un multidisciplinārās rehabilitācijas  pakalpojumu sistēmas attīstība un skaidri saprotama šo pakalpojumu saņēmēju atlase.

Rainis pirms nedaudz vairāk kā simts gadiem pauda  ,,Pastāvēs, kas pārvērtīsies”!

Lai visi sanāktu kopā, atskatītos uz paveikto, un, galvenais, censtos vienoties par darāmo nākotnē, Latvijas rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienība (LRPOA) kopā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) un tās Rehabilitācijas fakultāti Latvijas rehabilitācijas ārstu biedrību (LRĀB) šā gada septembrī aicina visus rehabilitācija speciālistus septembra vidū  sanākt kopā   uz mūsu Pirmo Latvijas Nacionālo rehabilitācijas kongresu!  

 

Kongress norisināsies:

2019.gada 19. un 20. septembrī Rīgā,

Rīgas Stradiņa universitātē, Anniņmuižas bulvārī 26a un Dzirciema ielā 16;

 

Kongresu rīko:

Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienība (LRPOA) sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) un Latvijas rehabilitācijas ārstu biedrību (LRĀB), Rīgas Domes Labklājības departamentu;

 

Kongresa mērķis:

Atskatīties uz 25 gados paveikto praktiskās rehabilitācijas jomā un, balstoties uz jau sasniegto– izveidoto rehabilitācijas speciālistu izglītības sistēmu un dažādo daudzpusīgo rehabilitācijas pakalpojumu sniedzēju profesionālo pieredzi, vienoties par jauna līmeņa vienotas rehabilitācijas sistēmas izveidošanu Latvijā;

 

Kongresa galvenās tēmas:

- Rehabilitācijas speciālistu izglītošana

- Cilvēka funkcionēšana un tās novērtēšana, SFK un SFK B&J

- Spasticitāte

- Digitāli risinājumi rehabilitācijā

- Rehabilitācija bērniem ar attīstības traucējumiem un retām slimībām

- Rehabilitācijas pakalpojumu sniedzēju pieredze un pakalpojumu attīstība

- Komandas darbs rehabilitācijā

- Rehabilitācija primārās veselības aprūpes ietvaros

- Terapiju nodrošināšana rehabilitācijā

- Palīgtehnoloģijas rehabilitācijā

- Jauna rehabilitācijas sistēma Latvijā u.c.

 

Kongresā aicināti piedalīties:

Latvijas visu profesiju un specialitāšu rehabilitācijas profesionāļi, sociālā darba darītāji un organizatori, iekļaujošās izglītības speciālisti, studiju programmu akadēmiskais personāls  u.c.  ar rehabilitācijas jomu saistīti speciālisti un interesenti;

 

Piedaloties kongresā tiek saņemti TIP par divām pilnām tālāk-izglītošanās dienām un papildus TIP  uzstājoties ar mutisku vai stenda referātu!  

 

Tēzes jāiesūta līdz 26. augustam pa e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

                           

Informācija par kongresu – https://www.rsu.lv/pirmais-nacionalais-rehabilitacijas-kongress?fbclid=IwAR27876-m2axd8xGPmwAa0eH5e7liwZUJBg_HqIFifs_xi0ZGx5KBYbqlSA un/vai  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , informācija sekos!