Arhīvs

LRPOA Pavasara konference un Biedru kopsapulce 28.03.2019.

 

Cienījamie kolēģi –  speciālisti rehabilitācijā un psihiatrijā!
 
Š.g. 28.martā no plkst. 15.oo līdz 18.oo (reģistrācija no 14.3o) MITC telpās notiks Latvijas rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienības (LRPOA) pavasara konference  un pēc tās-  gadskārtējā LRPOA Biedru sapulce.

LRPOA savā tradicionālajā Pavasara konferencē pēdējā marta ceturtdienā šogad ir pievērsusies visādā – gan profesionālā, gan sabiedrības, gan speciālistu izglītības jomu ziņā aktuālai tēmai –  Rehabilitācija psihiatrijā

Konferencē plānojam uzklausīt un diskutēt ar:

- Veselības ministri Ilzi Viņķeli;

-Psihiatrijas jomas pārstāvjiem – dr. E.Tērauds, dr.Ņ.Bezborodovs, dr.Smilga, dr.Pūce u.c. par viņu pieredzi un uzdevumiem rehabilitācijas speciālistiem organizējot rehabilitācijas pakalpojumus dažāda vecuma un diagnožu grupu psihiatriskajiem pacientiem, 

- Rehabilitācijas speciālistu profesiju pārstāvjiem par viņu pieredzi iesaistoties rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanā psihiatriskajiem pacientiem, vērtējumu par pacientu atlasi un nosūtīšanu rehabilitācijai, kā arī līdzdiploma apmācības pietiekamību darbam ar šiem pacientiem, 

- Par aktualitātēm tālākizglītības jomā Veselības ministrijas īstenotā projekta (ESF projekts Nr.9.2.6.0/17/I/001 "Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikācijas uzlabošana") ietvaros, projekta vadītāja Elīna Vilcāne;

- Nacionālā veselības dienesta pārstāvjiem par tālākajām iecerēm rehabilitācijas pakalpojumu nodrošināšanā psihiatrijas profila pacientiem Latvijā.


Konferencē plānojam arī uzklausīt jaunumus depresijas u.c. rehabilitācijas procesus ietekmējošu problēmu risināšanā!
Detalizēta programma drīzumā.

Konferencē aicināti piedalīties gan rehabilitācijas, gan psihiatrijas jomas speciālisti. 

 

Dalībnieki saņems TIP atbilstoši Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Ārstniecības profesionālo organizāciju savienības savas profesijas sertifikācijas iestāžu noteikumiem!

Pieteikuma anketahttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnShf8iMlefiDrf1Zyw-YLYliZgkVDPUUyaimRC4baVxHNWQ/viewform


Lūdzam reģistrēties konferencei līdz 25.03.2019.!

 

Ar cieņu,
LRPOA prezidents
Prof. Aivars Vētra